Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Survival - informacje o przenoszeniu działek na IV edycję

#1

Informacje o przenoszeniu działek Survival z III edycji na IV edycję  1. W celu umożliwienia przeniesienia działki należy wybrać jedną z trzech istniejących usług "Przeniesienie Struktury" w dziale Survival.
  2. Granice liczby bloków oraz ceny są takie same jak w opisie usług w sklepie.
  3. Przed zakupem należy poprosić administrację o dokonanie obliczeń niezbędnych w celu ustalenia, który wariant usługi trzeba wybrać. 
    Proces ten może ulec wydłużeniu jeśli działka zawiera przedmioty umożliwiające przechowywanie innych przedmiotów (np. skrzynie, ramki na przedmioty, stojaki).
  4. Działka zostanie wklejona dopiero wtedy, gdy gracz w nowej edycji zgromadzi przedmioty składające się na daną działkę. Po uzbieraniu przedmiotów gracz musi zgłosić się do administracji w celu kontynuacji realizacji usługi. 
  5. Możliwe jest wklejenie działki już po uzbieraniu 50% przedmiotów, ale z blokadą wykonywania jakichkolwiek operacji na działce.
  6. Nie można przenosić miast.
  7. Administracja nie gwarantuje poprawnego przeniesienia takich przedmiotów jak ramki na przedmioty, obrazy, banery, stojaki czy skrzynie - to zależy od stopnia kompatybilności używanego WorldEdita w momencie przenoszenia działki. W razie wystąpienia problemów z tymi przedmiotami zostaną one przekazane osobno wraz z ich zawartością.

Link do sklepu: http://sklep.mineworld.pl
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1
1
1
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości